Quality Control Manager

Minőségbiztosítási vezető

Munkavégzés helye:
Gyál, Pest megye.

Zöldség gyümölcs kereskedő, szolgáltató nemzetközi vállalat alkalmazotti munkaviszonyba keres

minőségbiztosítási vezetőt

Feladatok:

  • Kapcsolattartás angolul az anyacéggel és a beszállítókkal
  • Reklamációk (vevői/szállítói) hatékony kezelése
  • Vevői reklamációk minimalizálása
  • Minőségellenőrök irányítása, motiválása, ellenőrzése
  • Szervezetfejlesztési feladatok elvégzése
  • Specifikációk napra kész ellenőrzése
  • Az ellenőrzéshez szükséges dokumentumok, feltételrendszerek elkészítése
  • Termelési folyamat ellenőrzésének biztosítása
  • Minőségi riportok ellenőrzése

Elvárások:

  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Zöldség-, gyümölcstermesztés, feldolgozás, forgalmazás területén szerzett tapasztalat
  • Önálló, pontos munkavégzés, csapatmunkában való aktív részvétel
  • Problémamegoldó készség
  • Spanyol nyelvismeret előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Lendületes, fiatalos csapat
  • Stabil vállalati háttér
  • Szakmai kihívást jelentő, változatos munkakör
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Állás megpályázásához kérjük, küldje el angol nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét, a recruitingbp2014/at/gmail/dot/com e-mailcímre fizetési igény megjelölésével.

Gerente de calidad

Lugar de trabajo:
Gyál, provincia de Pest.

Empresa multinacional de distribuición y logística de fruta y verdura busca empleado para el puesto de

Requisitos:

  • Estudios de grado medio o superior relacionados con la actividad, preferiblemente ingenieros técnicos agrícolas/ ingenieros agrónomos/industrias agroalimentarias
  • Inglés alto.
  • Conocimiento del sector hortofrutícola y la actividad que desarrolla la empresa. Experiencia en empresas de exportación y distribución de fruta y verdura en puesto similar.
  • Capacidad organizativa y de gestión de equipos.

Para presentarse como candidato al puesto por favor envíe su CV y una carta de motivación en inglés a recruitingbp2014/at/gmail/dot/com indicando sus expectativas salariales.

Quality Controller Manager

Workplace:
Gyál, county Pest.

Distribution and logistics multinational company of fruits and vegetables is looking for a person for the position of

Requirements:

  • Medium or high degree related with fruit and vegetable sector, mainly Technical
  • Agricultural Engineers, Agricultural Engineers or any other degree highly linked with agri-food industry.
  • Fluency in spoken and written English.
  • Knowledge about fruit and vegetable sector. Previous experience in fruit and vegetables export-import companies in a similar position is required.
  • Organizational and management team skills.

To apply for the job please send your CV and a Motivation Letter in english to recruitingbp2014/at/gmail/dot/com, telling us your salary expectations.