Mérlegképes Könyvelő

Tanácsadó cég budapesti munkahelyre keres munkatársat Mérlegképes könyvelő munkakörbe. Részmunkaidő heti 20-30 órás munkaidőben.

Főbb feladatok, munkák:

  • kis és középvállalkozások teljes körű, önálló könyvelési feladatok
  • pénzügyi adminisztrátor, adatrögzítő munkájának támogatása
  • Bevallások elkészítése
  • Illetékes hatóságokkal való kapcsolattartás, adatszolgáltatás
  • Éves és évközi beszámolók készítése
  • információk szolgáltatása, főkönyv és folyószámla folyamatos egyeztetése
  • kapcsolódó munkaügyi feladatok ellátása, dokumentálása

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői képesítés, regisztrált mérlegképes könyvelő
  • Minimum 5 év teljes körű könyvelésben szerzett tapasztalat
  • Könyvelőirodában szerzett tapasztalat előny
  • naprakész számviteli, adózási ismeretek
  • Pontos, precíz, megbízható, felelősségteljes munkavégzés
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • együttműködésre és csapatmunkára való készség

Munkavégzés helye:

Budapest, Széll Kálmán Tér.

Kezdési idő:

Mielőbb.

Kérjük, hogy amennyiben felkeltette érdeklődését a fenti álláslehetőség, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát - fizetési igénye megjelölésével - az alábbi e-mail címre: recruitingbp2014/at/gmail/dot/com „Részmunkaidős mérlegképes könyvelő”.