Quality Controller

Minőségügyi ellenőr

Munkavégzés helye: Gyál, Pest megye.

Zöldség gyümölcs kereskedő, szolgáltató nemzetközi vállalat alkalmazotti munkaviszonyba keres

Minőségügyi ellenőrt

Feladatok:

  • Zöldségek, gyümölcsök minőségvizsgálata
  • Szabványok, előírások betartása
  • Dokumentációk naprakész vezetése
  • Termékek minőségéről nyilvántartások vezetése

Elvárások:

  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Középfokú szakirányú végzettség. Előny a felsőfokú végzettség
  • Zöldség-, gyümölcstermesztés, feldolgozás, forgalmazás, minőségellenőrzés területén szerzett tapasztalat
  • Önálló, pontos munkavégzés, csapatmunkában való aktív részvétel
  • Problémamegoldó készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Lendületes, fiatalos csapat
  • Stabil vállalati háttér
  • Szakmai kihívást jelentő, változatos munkakör
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Állás megpályázásához kérjük, küldje el angol nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a recruitingbp2014@gmail.com e-mailcímre fizetési igény megjelölésével.

Controlador de calidad

Lugar de trabajo:
Gyál, provincia de Pest.

Empresa multinacional de distribuición y logística de fruta y verdura busca empleado para el puesto de

Requisitos:

  • Estudios de grado medio o superior relacionados con la actividad, preferiblemente ingenieros técnicos agrícolas.
  • Buen nivel de inglés hablado y escrito.
  • No se requiere excesiva experiencia pero se valorará haber trabajado anteriormente como QC en sector hortofrutícola (fruta y verdura).
  • Emprendedor, dinámico, sociable, capacidad de esfuerzo, comunicación y adaptación.

Para presentarse como candidato al puesto por favor envíe su CV y una carta de motivación en inglés a recruitingbp2014/at/gmail/dot/com indicando sus expectativas salariales.

Workplace:
Gyál, county Pest.

Distribution and logistics multinational company of fruits and vegetables is looking for a person for the position of

Requirements:

  • Medium or high degree related with fruit and vegetable sector, mainly Technical Agricultural Engineers.
  • Fluency in written and spoken English.
  • Previous experience in a Quality Controller position in the fruit and vegetable sector will be appreciated.
  • Personal skills such as initiative, dynamic, sociable, effort capacity, communicative and adaptive capacity.

To apply for the job please send your CV and a Motivation Letter in english to recruitingbp2014/at/gmail/dot/com, telling us your salary expectations.